Paraprotex

Bardzo szybkie tempo życia, jakie towarzyszy człowiekowi każdego dnia sprawia, że coraz częściej ludzie odżywiają się nieregularnie, nie przestrzegają zasad zdrowego odżywiania. Jednakże mało kto zastanawia się nad tym, jakie będą następstwa takiego stylu życia. Przewód pokarmowy jest miejscem trawienia i wchłaniania niezbędnych substancji odżywczych. Jest to także największa i najbardziej skomplikowana część układu immunologicznego człowieka, mająca stały kontakt z olbrzymią ilością różnorodnych szkodliwych czynników pochodzenia zewnętrznego, w tym m.in. także czynników mikrobiologicznych. Zaburzenie równowagi na tym poziomie często prowadzić do rozwoju wielu dolegliwości…

PARAPROTEX to preparat zawierający w swym składzie szeroką gamę ziół o silnych właściwościach przeciwzapalnych i odkażających.

 

SKŁAD
Odpowiednio dobrany skład i proporcje ziół tj:. owoce pnącza Rangun, proszek różnych roślin przeciw robakom, wyciąg Berberysu pospolitego, żywica mirry, olej goździków korzennych, pau D’arco, ekstrakt orzecha juglans nigra, olej orzecha włoskiego, ekstrakt z pestek grejpfruta i czosnek dzięki istnieniu w przyrodzie synergii silnie wzmacniają swoje właściwości wzajemnie czynią z produktu antidotum na wszelakiego rodzaju pasożyty bytujące w organizmie człowieka.
Skutecznie pomagają uwolnić ciało od pasożytów, bakterii, grzybów, toksyn i robaków.

1 tabletka zawiera:

CZOSNEK (12,5 mg)
działa nawet w rozcieńczeniu 1:250, od wieków znany w medycynie ludowej, jako środek wspomagający trawienie, a także skuteczny przeciw wirusom, bakteriom, pasożytom i grzybom. Działa selektywnie, nie naruszając pozytywnej flory bakteryjnej.

ORZECH WŁOSKI ( 37,5mg)
olej, zawarta w nim serotonina wywołuje uczucie nasycenia, jest więc zbawienna dla osób walczących z nadwagą, jest skuteczna w leczeniu stanów zapalnych żołądka i jelit. Juglon – aktywny składnik orzecha włoskiego – odgrywa ważną rolę w ochronie przed pasożytami.

ORZECH CZARNY ( 37,5 mg)
od wieków używany w Europie do leczenia różnych chorób. Wyciąg z owocu orzecha czarnego niszczy pasożyty, zwłaszcza robaki i pierścienice. Jest skuteczny w leczeniu czyraków i egzem skóry. Zawiera wiele witamin i minerałów, a zawarty w nim mangan jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, zwłaszcza mózgu.

BERBERYS ( 50 mg)
odmiana egipska dodawana była do mikstury do mumifikacji zwłok. Ma właściwości odkażające, niszczy bakterie, powodujące infekcje ran, czerwonkę, cholerę oraz mikroorganizmy wywołujące infekcje układu moczowo-płciowego.

MIRRA ( 50 mg)
okadzano nią pomieszczenia, żeby nie było much i innego robactwa.

OLEJ GOŹDZIKOWY ( 50 mg)
w stomatologii służy do likwidowania bólu zęba, ma bardzo silne właściwości antyseptyczne. Wpływa łagodząco na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego. Eugenol – substancja czynna goździków, jest silnym antyoksydantem niszczącym pasożyty jelitowe, bakterie i grzyby. Wzmacnia cały system odpornościowy.

CZERWONY JAŚMIN ( 150 mg)
(Rangoon creeper) – bardzo silne właściwości przeciwbakteryjne. Owoce tej rośliny ozdobnej od dawna wykorzystywane są prze mieszkańców Indii do wytwarzania maści na zmiany skórne, wywołane pasożytami, pestki leczą biegunkę i wysoką temperaturę a wyciąg z liści łagodzi bóle brzucha.

WYCIAG Z Pan d’Arco ( 50 mg)
(skarb Inków) – od tysiąca lat wykorzystywany w lecznictwie ludowym w krajach Ameryki Południowej. Badania udowodniły jego skuteczność przeciwko zakażeniom wirusowym, pasożytom, grzybom i niektórym rodzajom nowotworów. Z komórek wątrobowych i in. komórek miąższowych wyrzuca “robactwo”

WYCIĄG Z PESTEK GREJFRUTA ( 25 mg)
badania laboratoryjne i kliniczne potwierdziły jego skuteczność wobec ponad 800 wirusów i bakterii, prawie 100 rodzajów grzybów i innych pasożytów. Co najważniejsze – nie niszczy przyjaznej flory bakteryjnej jelit .


KURACJA OCZYSZCZAJĄCA  DLA DOROSŁYCH

KURACJA OCZYSZCZAJĄCA DLA DZIECI

CENA - 107 zł KUP TERAZ